Stoneline kuchyňské potřeby

Firma Stoneline je známá svými pánvemi a pekáči se speciální vlastností – pečení na horkém kameni. Stoneline však není jen o těchto výrobcích. Firma vyvinula i doplňkové kuchyňské potřeby, které funkčně a především i designově doplňují vysokou kvalitu Stoneline výrobků.

Luxusní nože

Mezi těmito potřebami najdeme například sadu nožů s magnetickým blokem. Ostré nože disponují anti-bakteriálním a nepřilnavým povlakem. Magnetický blok nožů je praktický způsob skladování nožů. Design kamene, dlouhotrvající ostrost a magnetický držák jsou nemalé přednosti, kterými se sada nožů může pochlubit.

Jestli máte nože rádi, zaradujete se nad luxusní sadou nožů ‚Excalibur‘. Sada velice ostrých nožů  z kované uhlíkové oceli je navržena tak, aby splňovala i náročné podmínky šéfkuchařů. Masivní držadla jsou vyrobeny z tvrzené protiskluzové pryskyřice, nože tudíž krásně padnou do rukou a nevyklouznou. Speciální blok, v němž jsou nože zachyceny je vyroben z pravé skály a řada Stoneline si tak zachovává své jméno. Sada nožů Excalibur je přepychovým a praktickým doplňkem jakékoliv luxusní kuchyně.

Stoneline sada nozu v bloku 6ks excalibur
Stoneline sada nožů v bloku 6ks – Excalibur

Formy na pečení

Dokonce ani forma na muffiny neporušuje zásady zdravého vaření. Při přípravě jídla není nutné použít ani kapku oleje či jiných tuků. Forma je stylová, odolná vůči poškrábání a jako bonus nabízí prolis květin, který je ve světě muffinů převážně originálním prvkem.

Pánve na palačinky

Palačinka plovoucí v oleji není příliš zdravá, že? Asi už víte, co vám nabídneme. Správně, ani kapka tuku a nepřilnavý povrch navíc zaručí, že palačinky či omeleta z pánve nádherně sklouznou. Pánev Swing up je určena pro omeletové fajnšmekry, kteří si rádi s omeletou pohrají a rádi je obracejí ve vzduchu. Tvar pánve je konkrétně vytvarován tak, aby šla omeleta snadno obracet. Pánev na palačinky je na druhé straně krásně rovná a tvarovaná tak, aby byla palačinka rovnoměrně rozprostřena a tedy i rovnoměrně upečena. Součástí pánve je i hladítko, které pomáhá palačinky i omelety rovnoměrně rozprostřít.

Pokud si zařizujete novou kuchyň, investice do Stoneline nádobí a potřeb určitě stojí za promyšlení. Všechny produkty se designově doplňují, mají originální vlastnosti a především i dlouhou životnost.